Op donderdag 22 januari vindt er weer een Snertkerk plaats in de kerk van Schagerbrug. Vorig jaar was het een groot succes en ook dit keer kan iedereen aanschuiven voor een lekkere kom met erwtensoep. Dat vindt plaats in de mooie kerk van Schagerbrug: die wordt omgetoverd tot een klein restaurant waar iedereen onder de kansel en het orgel kan genieten van de soep.
Snert is misschien wel dé nationale soep van Nederland. Het idee achter de Snertkerk is om mensen iets te laten doen wat heel belangrijk is: samen eten. Tijdens het eten kan er met elkaar gesproken worden en kan er geluisterd worden naar een mooi, bijpassend verhaal.
Vorig jaar genoten veel mensen van deze bijzondere activiteit. Zelfs de krant kwam langs om foto’s te maken. Daarom kwam er al snel een vervolg in de zomer: de Frietkerk, met dit keer patat als eten. Nu het weer winter is, staat de traditionele soep op het menu. In de kerk staan verschillende tafels en er zal ook roggenbrood met spek zijn.
De Snertkerk op 22 januari begint om 12.00 uur. In verband met het eten is het wel nodig om aan te melden. Dat kan tot uiterlijk maandag 20 januari via Janny (06-12092418), Ineke (06-33902631) of Erik Jan (erikjantillema@gmail.com). De Snertkerk is gratis toegankelijk, maar een vrijwillige bijdrage voor de onkosten wordt op prijs gesteld.
![]() | Agenda | ![]() |
![]() | Deel deze pagina | ![]() |
KCARSOrganisaties
| Agenda | Nieuws
| Social media
ZoekenZoekfunctie activeren...
|
Stuur ons gerust een bericht | |||