• Muziek
  • Dans
  • Theater
  • Film
  • Kunst
  • Lezing
  • Jeugd
Alle agendapunten
23 juli
donderdag
10:00 uur 15:00 uur

Fotograferen in West-Friese klederdracht

Groot succes krijgt vervolg: laat u fotograferen in authentieke West-Friese klederdracht tijdens de Westfriese Markt

Schagen – Na het grote succes van de eerste editie krijgt het populaire foto-evenement op de Westfriese Markt een vervolg. Op donderdag 23 juli, tussen 10.00 en 15.00 uur, krijgen bezoekers opnieuw de kans om zich te laten omkleden in authentieke West-Friese klederdracht en professioneel te laten fotograferen op een origineel West-Fries rijtuig.

De fotosessie van 9 juli trok veel enthousiaste deelnemers. Een van de hoogtepunten was dat ook de burgemeester en de wethouders van de gemeente Schagen gezamenlijk in traditionele West-Friese kleding op de foto gingen. De reacties van bezoekers waren bijzonder positief en de belangstelling was groot.

Voor € 20,- worden deelnemers volledig aangekleed in authentieke West-Friese kleding, waarna een professionele fotograaf een unieke groepsfoto maakt op een historisch West-Fries rijtuig. Na afloop ontvangt iedere groep zowel een afgedrukte foto als een digitale versie als blijvende herinnering aan deze bijzondere ervaring.

Het evenement is een samenwerking tussen Museum Vreeburg en de Stichting Westfriese Folklore Schagen en sluit naadloos aan bij de historische sfeer van de Westfriese Markt. De volledige opbrengst van de fotosessies komt ten goede aan beide stichtingen, waarmee bezoekers tegelijkertijd bijdragen aan het behoud van het West-Friese erfgoed.

De organisatie nodigt families, vriendengroepen en andere bezoekers van harte uit om deze unieke kans niet te missen. Een professionele foto in historische klederdracht op een authentiek rijtuig is niet alleen een bijzondere herinnering aan een bezoek aan de Westfriese Markt, maar steunt bovendien een goed doel.

Praktische informatie

Datum: Donderdag 23 juli

Tijd: 10.00 – 15.00 uur

Locatie: Westfriese Markt, Schagen

Kosten: € 20,- per groep

Inclusief: Omkleden in authentieke West-Friese klederdracht, professionele fotosessie, één afgedrukte foto en een digitale foto.

 

Schagen Centrum, Markt 6, 1741 JA Schagen

Agenda

Onderwegdienst in Eenigenburg

19 juli 2026 - 10:30 uur

Zondagmiddag Muziektuin

19 juli 2026 - 12:00 uur

Muziekmiddag in de Oude Ursulakerk, Warmenhuizen

19 juli 2026 - 14:00 uur

ZomerBieb in Bibliotheek Schagen

22 juli 2026 - 14:30 uur

Westfriese folklore: dag van de klederdrachten

23 juli 2026 - 09:00 uur

Meer agenda

Deel deze pagina

KCARS


Organisaties     
Cultuurfonds
Wie zijn wij
Onze Partners

 

KCARS

Agenda


Muziek
Dans
Theater
Film
Kunst
Lezing
Jeugd

Nieuws


Het laatste nieuws
Nieuwsbrief

 

U kunt zich hier aanmelden
voor de nieuwsbrief

Social media


Facebook

 

Zoeken


Zoekfunctie activeren...
klik hier voor uitleg.

 

Stuur ons gerust een bericht


Copyright 2026 - KCARS
Inloggen | Ziber Website | Design by ZUSeF vormgeving